KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15774305
nr 1577 4305
Träsnitt
Japan, Föreställande Segawa Kikunojo, bladets mått: 36x25 cm, yttermått inklusive ram: 48x36 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:05:49
13/11 18:34:20